Dominik Loisl
(um 1900) "Mühle", signiert D. Loisl, datiert 1922, Aquarell auf Papier, 24,5 x 34,5 cm, auf Karton fixiert, gerahmt, Glas fehlt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
28.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Dominik Loisl
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 28.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2018 |